Zajazd Monaco Zadzwoń do nas - 605-628-992   63-289-31-58
Turek, Słodków 44 - Zobacz na mapie

Pozostawiamy do Państwa dyspozycji bar - magiczne miejsce naszego zajazdu

Główna sala połączona jest z barem i restauracją obszernym portalem

Smaczny obiad zjedzą Państwo w przytulnej, skąpanej w słońcu resturacji

Dostęp do lokalu zapewnia wygodne wejście oraz obszerny parking tuż przy głównej drodze

Imprezy okolicznościowe

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na lunch biznesowy, obiady rodzinne jak również eventy i inne spotkania towarzyskie. Poszczycić się możemy zarówno tradycyjnymi posiłkami z babcinej kuchni jak również wykwintnymi daniami serwowanymi w ekskluzywnych restauracjach. To wszystko robimy dla miłośników dobrego smaku. Każdego dnia serwujemy danie dnia niezwiązane z menu restauracyjnym, w promocyjnej cenie. Gwarantujemy, że dania serwowane w naszym lokalu zawsze są naturalne i świeże. Nasi doświadczeni kucharze staną na wysokości zadania, aby każdy posiłek przygotowany dla Państwa emanował pełnią smaku i był niezapomniany.

Dysponujemy również menu specjalnie opracowanym na eventy oraz imprezy okolicznościowe. Znajdziecie w nim Państwo tradycyjne polskie potrawy, jak również dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i orientalnej. Zestawienie potraw na każde przyjęcie jest indywidualne i niepowtarzalne. Wszystko dla Państwa zadowolenia.

Dołożymy wszelkich starań aby każda impreza okolicznościowa czy event kojarzyła się nie tylko z dobrą zabawą, radością wspomnianych chwil z bliskimi ale co dla nas niezwykle ważne z doskonałą oprawą kulinarną.