lego speed champions 2022

Szybcy i wściekli z klocków miniaturowe lego speed champions 2022

Niewiele jest rzeczy tak kultowych w świecie zabawek dla dzieci jak klocki Lego. Dla wielu dzieci są one pierwszym wprowadzeniem do budowania i tworzenia, a przy tym zapewniają wiele godzin rozrywki. Teraz, wraz z premierą serii Lego Speed Champions 2022, najmłodsi mogą cieszyć się tworzeniem własnych miniaturowych samochodów.

Nowy asortyment Lego Speed Champions 2022

W nowej linii Lego Speed Champions 2022 znajduje się asortyment modeli samochodów niektórych z największych marek w sportach motorowych, w tym Ferrari, McLaren i Porsche. W każdym zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do zbudowania wersji jednego pojazdu w skali, wraz z minifigurką kierowcy wyścigowego. W zestawie znajdują się również elementy torów, które pozwolą początkującym konstruktorom na stworzenie własnych układów torów po zebraniu kilku zestawów. Do każdej paczki dołączony jest jeden lub więcej mikropojazdów do zbudowania – każdy z nich ma swoją unikalną wartość.

Niezależnie od tego, czy dzieci bawią się samodzielnie, czy z przyjaciółmi, którzy również posiadają zestaw (lub dwa) Speed Champions, dzieci pokochają układanie tych skomplikowanych konstrukcji, a następnie zabieranie ich na szybkie przygody po wymyślonych torach – niezależnie od tego, czy będzie to asfalt zrobiony z przedmiotów domowego użytku, czy zaimprowizowana trasa wyznaczona przez zabawkowe znaki drogowe.

Jak wykorzystywane są klocki Lego Speed Champions 2022?

Klocki LEGO Speed Champions mają wiele zastosowań. Można z nich zbudować samochody wyścigowe, bolidy Formuły 1, samochody sportowe i wszelkie inne typy samochodów, jakie tylko można sobie wyobrazić. Można je także wykorzystać do tworzenia budynków i pomników związanych ze światem wyścigów. Można ich także używać w sposób odbiegający od ich pierwotnego przeznaczenia. Ostatecznie to od indywidualnego budowniczego zależy, jakiego rodzaju dzieła zostaną stworzone z tych specjalistycznych klocków.